הרכבת דלתות פנים

דף ראשי / הרכבת דלתות פנים
סף דור

דלת לעולם חדש

דלתות פנים הן לא מסוג הרהיטים שאפשר להתקין אותן ולא להחליפן לאחר מכן לעולם. הטרנדים משתנים, הדלתות נשחקות ודוהות ומעבר לכך – בית צריך לחדש אחת לכמה שנים. במקום לקנות דירה, משהו שמאוד קשה לעשות בישראל, אפשר פשוט לשפץ ולשנות, ובכך להשיג את המטרה, ולאור העובדה שהדלתות הן מאוד דומיננטיות בנוכחות שלהן בבית, אפשר וצריך להתחיל איתן. דלתות פנים מהוות תחום התמחות בפני עצמו וכדי להשיג דלתות פנים איכותיות אפשר לפתוח קטלוגים שונים ברשת ולראות מה המקומות הכי שווים אליהם כדאי ללכת.

כאשר בוחרים לבצע הרכבת דלתות פנים צריך לבחון מספר פרמטרים. ראשית, אם הדלתות נכנסות לבית שהוא כבר מעוצב, יש להתאים את הדלת לסגנון העיצובי של החלל הכללי. אם מדובר בחלל חדש או משופץ לחלוטין, אפשר לבחור דלת פנים ולהתחיל לעצב כשהיא הבסיס לכל הטון העיצובי. בכל זאת, יש לנו לפחות 6 או 7 דלתות בפנים הבית והן נותנות את הטון. ההרכבה, אגב, חייבת להתבצע בצורה איכותית, במיוחד אם מדובר בדלתות קו אפס, כדי שהדלתות יוכלו למלא את תפקידן הפונקציונאלי – הפרדה בין חדרים, בידוד רעשים וכמובן, תרומה לנראות של הבית.

מנגנוני סגירה ובידוד רעשים

איכות היא חשובה במיוחד, שכן קנייה משמעותית וגדולה צריכה להיות כזו שתהיה אפקטיבית במשך הרבה שנים. הסכנה הגדולה היא לבלאי, ונזק מרטיבות ומכות. אפשר למצוא מגוון חנויות של דלתות פנים שידעו לתת מענה של הרכבה איכותית לאנשים שבונים או משפצים בית, כולל מנגנוני סגירה שקטים וציפויים מלמינטו או חומרים שונים. יש הרבה מאוד אפשרויות כיום בתחום הדלתות ואפשר למצוא התאמה מדויקת ואישית לפי טעמו של הלקוח ובמחירים שווים לכל נפש, תוך כדי שלא מתפשרים כלל על איכות.

מעצבים מחדש או משפצים את הבית שלכם? רוצים להתקין בו דלתות פנים יפות ואיכותיות? אם כן, סף דור היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייצור דלתות מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים ללקוח. לסקירת כלל מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 2747*

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות
× איך אוכל לעזור לך?