מחיר דלתות פנים

דף ראשי / מחיר דלתות פנים
סף דור

מחיר דלתות פנים – לא קונים בכל מחיר

מחיר דלתות פנים – שוק עיצוב הבית הולך וצובר תאוצה. בשנים האחרונות אנו רואים כי האפשרויות רק הולכות וגוברות. מגוון רחב של גוונים, סוגים ועיצובים משתלבים לפתע בחנויות התצוגה. חשוב מכך, איכויות הדלתות הולכים ומשתפרים. יצרני הדלתות בישראל כי יש להעניק מוצר איכותי ומעוצב בכדי לענות על דרישת הלקוחות. דלתות פנים הפכו להיות אמירה עיצובית מובהקת המשתלבת עם הנוף ומראהו הכולל של הבית. מחירם של דלתות פנים, משתנה בהתאם לסוג הדלת, הגוון ועיצובה.

דלתות אלו עשויות להיות עסק יקר אם לא פועלים קשורה. חשוב לזכור כי בדירה בעלת ארבעה חדרים עשויות להיות כמות כפולה של דלתות (אם מוסיפים את חדרי האמבטיה, שירותים, חדר ארונות, מרפסת ועוד). בשל כך חשוב לדעת בפני מה עומדים. מחיר דלתות פנים עשוי להיות יקר אם לוקחים דלתות מאותו סוג לכל הבית. בפועל המצב לא חייב להיות כך. ניתן להתאים כל דלת לשימושה הייעודי, ועדיין לשמור על עיצוב אחיד לכל הדלתות. לחדרי האמבטיה למשל, ניתן לבחור דלת פולימרית דוחה רטיבות ולחדרי השינה, ניתן לבחור דלת במילוי פלקסבורד – סיבי פשתן ושבבי עץ דחוסים, שנותנים גם בידוד בפני רעשים. ועדיין, ניתן לקבל דלתות פנים מעוצבות באותו עיצוב לאורך כל הבית.

מחיר דלתות פנים

מחיר דלתות פנים משתנה בין סוג הדלת, איכותה ועיצובה

מחיר דלתות פנים – למה להתרחק מהזול?

כמעט כמו בכל מוצר, קיימים יבואנים המייבאים סחורה מאירופה והמזרח הרחוק, שעשויים להצביע כי מחיר דלתות פנים הוא זול ונגיש. חשוב לזכור שאין בחיים מציאות ויש לעמוד על סוג ואיכות הדלת. פעמים רבות יבואנים מביאים מוצר טוב ואיכותי שיוצר שלא לפי התקן בישראל מבחינת גודל. דלתות אלו עוברות בארץ או לקראת היבוא, תהליך של ניסור החלק התחתון בכדי להתאים את הדלת למידות בישראל. אנשים רבים אינם יודעים כי החלק התחתון של הדלת הוא קריטי משום שמספק שכבה העמידה בפני מים ומזיקים. במידה ומנסרים חלק מסוים – ההגנה באופן אוטומטי יורדת ואף לעתים כלל לא קיימת. לאחר מספר חודשים של שימוש, ניתן לראות כי דלתות אלו סופגים רטיבות ומתנפחות – דבר שמאלץ טרטור רב ובזבוז כסף שלא לצורך.

פעמים רבות, יבואנים גם אינם מספקים משקופים איכותיים שעמידים בפני מים ומזיקים. כך נוצר מצב בו הדלת יושבת על משקוף מנופח שייתכן ומלא בטרמיטים, ובסופו של דבר צירי הדלת יכבידו על המשקוף והדלת עלולה לקרוס.

כיצד ניתן בכל זאת לשפר את מחירם של דלתות פנים?

  • לחפש תמיד אמא ואבא – אחד הדברים החשובים ביותר הוא שלפריט יהיה אימא ואבא וכמובן כתובת שיהיה ניתן לפנות אליה בכל בעיה. פניה ליבואן בעת תקלה מצריכה ממנו להתחקות אחר הפריט, ארץ היבוא וכדומה. חשוב לזכור כי יבואן מביא לרוב את הפריט הזול יותר שמצא שעומד בסטנדרטים. יש לתת עדיפות תמיד למפעל דלתות בצפון או בדרום – מלבד היצור כחול לבן – אנו יודעים כי יש תמיד למי לפנות.
  • ביקור בירידי מכירות טיפ חשוב – ברגע שקיימת תחרותיות גבוהה, כך ניתן למצוא מחירים טובים יותר. הירידים לעיצוב הבית המתקיימים לרוב עם עונות השיפוצים – חול המועד סוכות ופסח, הם הזדמנות טובה לקבל מוצר איכותי במחיר נמוך. מחירם של דלתות פנים ופריטים נוספים לעיצוב הבית, פעמים רבות זול ממחיר השוק הרגיל – אך עדיין זוכים למוצר איכותי.
  • מחירי חיסול – מחירי סוף עונה ותחילת עונה – כמעט תמיד יהיו מזמינים יותר. חברות רבות רוצות להיפטר מהמלאי השנתי לקראת סוף השנה ולחדש את מחסניהם לקראת העונה הבאה. בשל כך, ניתן למצוא פעמים רבות בתקופה זו מוצר איכותי מאוד ובמחיר זול.
  • קנייה בחנויות המפעל – ישנה האפשרות כמובן להגיע באופן ישיר לחנויות המפעל ולחסוך את עמלות התיווך. בנוסף, במידה ועומדים בפני שיפוץ הבית או בנייה, ניתן לנסות להפעיל את קשריו של הקבלן המבצע, בכדי ליהנות ממחיר אטרקטיבי.

קנייתם של דלתות הפנים,  עשויה להיות הוצאה כבדה (או זולה שבדיעבד מתבררת כלא משתלמת). בכל מקרה חשוב לעמוד על איכות וטיב הדלת אל מול המחיר. חשוב לזכור כי מחיר זול על מוצר שאינו איכותי יגרום בהכרח למוצר בעל אורך חיים נמוך משמעותית ממוצר איכותי ויקר יותר.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות
× איך אוכל לעזור לך?