איטום דלתות מפני רעשים ומים

דף ראשי / איטום דלתות מפני רעשים ומים
סף דור

עם דלתות פנים אטומות מפני רעשים, אפשר להנות מפרטיות מוחלטת בתוך חדרי ישיבות ומשרדים. יחד עם זאת, לפעמים יש דרישה לבצע איטום דלתות קיימות במבנה כזה או אחר. במקרים אלו, ניתן להגיע לתוצאות מעולות של אטימה מפני רעשים. אז מתי כדאי לבצע איטום דלתות ומתי כדאי לרכוש דלתות פנים אטומות מרעשים?

בין אם אתם עוסקים בסאונד או פשוט מבקשים להנות מפרטיות בחדרכם, ניתן לבצע איטום דלתות מפני רעשים, וישנם אנשים שבוחרים גם להתקין בביתם דלתות אקוסטיות. חברות איטום יספקו לכם שירות של איטום גגות, איטום קירות וגם איטום דלתות, כאשר עבודת האיטום תמיד מתבצעת במקביל לאבחון מקצועי. לא פעם, קירות בטון אפילו יכולים להיסדק בעקבות רטיבות או בעקבות עבודת איטום קירות לא מקצועית דיה. איך זה קורה? מאוד פשוט: כאשר רטיבות מחלחלת אל תוך קירות בטון המשולבים עם ברזל, הברזל למעשה מתנפח, מה שמוביל לבטון סביבו להיסדק.

חברת איטום קירות, דלתות וגגות

ישנן 2 שיטות נפוצות שמשתמשות בהן חברות איטום, כאשר האחת נקראת איטום חיובי והשנייה איטום שלילי. איטום חיובי בדרך כלל יתבצע בחלקו החיצוני של הבית או של המבנה, בעוד שאיטום שלילי לרוב יבוצע בחלקו הפנימי של המבנה.

תפקידו של איטום שלילי הוא למנוע חדירה של מים ורטיבות אל תוך הקירות, והדוגמה לכך היא שניתן לאטום קירות של חדרי רחצה או מרתפים ובנוסף לכך קיימות גם דלתות עמידות למים במגוון דגמים וגימורים. ישנן דירות פרטר (דירות מרתף) שאין בהן חלונות, היות ואלו דירות שנמצאות מתחת לפני הקרקע בדרך כלל (1-). דירות אלו עשויות לסבול מטחב, עובש ולחות רבה. בין אם אתם בוחרים לבצע איטום דלתות או איטום קירות בדירות אלו, על העבודה להיות לא פחות ממושלמת. כך גם רלוונטי לגבי איטום גגות בביתכם.

איטום גגות, מה כדאי לדעת?

חברות איטום גגות צריכות לבצע מלאכת איטום ללא דופי, מפני שעבודת איטום גגות לא נכונה עשויה להוביל גם לרטיבות וגם לבידוד לא טוב. זכרו, בין אם אתם מתקינים יריעות ביטומניות או מבצעים איטום גגות מסוג אחר, עבודת האיטום תשליך על איכות הבידוד בבית, מה שישליך על הוצאות החשמל. בידוד לא טוב? חשבון חשמל גבוה בעקבות מזגן שלא יפסיק לפעול!

ניתן לבצע איטום לחלונות, לדלתות וגם לקירות בבתים, בדירות ובמשרדים בכל הגדלים. יחד עם זאת, ישנם גם פתרונות ביתיים שעשויים לסייע לכם במידה מסוימת. אם אתם בוחרים להדביק רצועות גומי מסביב לדלת למשל, אתם תוכלו להנות מהפחתה מסוימת של זליגת רעשים מהחדר, אבל סביר להניח שרצועות הגומי לא יספקו אתכם לאורך זמן (וגם בטח ההדבקה תיפתח מהר, היות והדלת תמיד בתנועה).

מאמר זה נכתב בשיתוף עם פורטל איטום בקליק – https://www.click-sealing.co.il

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?