קחו בחשבון: מחירי דלתות פנים לבית

דף ראשי / קחו בחשבון: מחירי דלתות פנים לבית
סף דור

עם העלייה ברמת החיים והמודעות לעיצוב פנים, כך גם השוק מציע מגוון רחב, עשיר ואיכותי יותר של דלתות פנים בשלל סגנונות, עיצובים, חומרים וטכנולוגיות. מעבר זה מסוג אחיד של דלתות פנים פשוטות וסטנדרטיות למגוון רחב של דגמים וסוגים, הוביל גם להבדלים במחירי דלתות פנים לבית. המחירים מושפעים מסוג הדלת, אופן עיצובה וייצורה וחומרי הגלם שלה.

חברת סף דור מציעה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים מבחר משובח של דלתות פנים לבית במחירים משתלמים במיוחד. המבחר כולל את סדרת תבור, כנרת, סדרות יוקרה ועוד, ממנו כל אחד יכול לאתר ולרכוש את הדלתות מתאימות לטעמו ולכיסו.

הוצאה לא מבוטלת

בדרך כלל אנו נוטים לחשוב שרכישת דלתות כניסה, בהיותן גדולות ומושקעות במיוחד, הינה הוצאה גדולה עבור ריהוט או שיפוץ בית. בפועל, יש בהחלט להתחשב גם במחירי דלתות פנים. רק תחשבו על מספר דלתות הפנים הנדרשות בבית ממוצע בן ארבע חדרים, ולכך יש להוסיף חדרים נוספים כמו שירותים, מרפסת, חדר ארונות ועוד. עובדה זו הופכת את רכישת דלתות פנים להוצאה נכבדת שיש לבצעה בשיקול דעת, באופן נכון ומושכל.

מה שזול עולה ביוקר

אם אתם חושבים לחסוך בעלויות דלתות פנים על ידי בחירה במוצרים הזולים ביותר בשוק, חשבו על כך עוד פעם. יש לדעת כי במרבית המקרים דלתות מאוד זולות מעידות גם על איכות ירודה עם רמת עמידות נמוכה ביותר. מהר מאוד הן יתחילו להיהרס, להתקלף, להיסדק, לסבול ממזיקים או רטיבות וכו'. בכדי להימנע ממצבים אלו מומלץ להשקיע בדלתות איכותיות המוצעות עבור מחירים משתלמים כפי שיש לחברתנו לספק.

לא חייבים אותו סוג של דלת פנים

בדרך כלל, התפיסה המקובלת בציבור היא לבחור את אותו סוג של דלתות פנים לבית. כמו כן, עקב מודעות הציבור להשפעת דלתות פנים על עיצוב הבית, רבים בוחרים בסוג אחד מעוצב ואיכותי של דלתות פנים. בפועל לא חייבים לרכוש את אותו סוג של וניתן לקבל מראה אחיד של דלתות גם על ידי בחירת מספר דגמים, ובכך להוזיל באופן משמעותי את עלויות הרכישה. כך למשל, לחדרי אמבטיה ניתן לבחור בדלתות פנים עמידות בפני מים מסדרת כנרת העשויות מחומר פולימרי שדוחה רטיבות. לחדר השינה של ההורים ניתן לבחור בדלת מפלקסבורד עם בידוד אקוסטי ולחדרים הנוספים בדלתות מחומרים יותר פשוטים. כל זאת ביחד עם שמירה על חזות אחידה של הדלתות הנבחרות עם אותו סוג של עיצוב וגימור ואותו גוון.

רכישת דלתות פנים במחיר משתלם

רכישת דלתות פנים במחיר משתלם מבלי להתפשר על איכותן, מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?