פרמטרים להשוואת מחירים עבור דלתות לבית

דף ראשי / פרמטרים להשוואת מחירים עבור דלתות לבית
סף דור

בעבר הרחוק היה זה מאוד פשוט לבחור דלת פנים לבית מכיוון שהיה רק סוג אחד של דלת בשוק. כיום, עם עליית רמת החיים והמודעות לעיצוב פנים, גדל המבחר של דלתות פנים. צמיחה זו גם הביאה להבדלי מחירים לדלתות לבית בין החברות השונות. חברת סף דור המוכרת והמוערכת מתמחה בעיצוב וייצור דלתות פנים לבית, באיכות חסרת פשרות ומחירים משתלמים. חברתנו מביאה לפניכם מספר פרמטרים בסיסיים לעריכת השוואת מחירים נכונה עבור דלתות פנים לבית.

מבחר לא אחיד של דלתות

מכיוון שהשוק של ימינו מציע מבחר גדול של סוגי דלתות פנים, קיימת אי אחידות במחירים ובאיכות. לכן, כאשר עורכים עבור דלתות לבית השוואת מחירים יש להתחשב לא רק במחירי הדלת אלא גם במאפייניו השונים של המוצר, איכותו, החומרים ממנו הוא מיוצר, עמידתו בתקנים ועוד. בחינה זו על פי פרמטרים רלוונטיים תאפשר השוואה נכונה במחירי דלתות ברמה זהה של מאפיינים ואיכויות.

פרמטרים להשוואת דלתות פנים

לפניכם מספר פרמטרים בסיסיים להשוואת מחירים של דלתות פנים לבית:

  • סוג דלת הפנים בשוק ובחברתנו תמצאו מבחר גדול של סוגי דלתות, בין אם דלתות כנף או דלתות הזזה, דלות למינטו, דלתות עמידות למים, דלתות מסדרת תבור, קינג ועוד, כאשר לכל סוג של דלת יש תעריף שונה.

  • חומרי גלם דלתות פנים יכולות להיות עשויות מסוגים שונים של חומרי גלם מעץ מעובד, עץ מלא ומחומרים פולימרים מתקדמים. כמובן שגם סוג החומר ממנה עשויה הדלת משפיע על עלותה.

  • גימור הדלת מלבד החומר ממנו מיוצרות הדלתות, הן נבדלות אחת מהשנייה גם בסוג הגימור שלהן שיכול להיות מחומרים וטכנולוגיות שונות, כדוגמת צביעה בתנור, שליפלייק, חיפויי עץ וחיפויים פולימרים.

  • מידותעלות דלת פנים מושפעת גם ממידותיה. למשל יש הבדל מהותי בין דלתות במידות סטנדרטיות לדלתות פנים במידות מיוחדות.

  • תכונות מיוחדות מדובר בתכונות כמו עמידות בפני מים, בידוד אקוסטי או תרמי, דלתות חזקות במיוחד וכו'. תכונות אלו משפיעות על הליך ייצור הדלת ומכאן גם על מחירה.

  • אלמנטים עיצוביים אנו מספקים דלתות פנים עם מגוון אפשרויות עיצוב באמצעות אלמנטים שונים המשפיעים על מחיר המוצר, כדוגמת צהרים בצורות וגדלים שונים, פסי אלומיניום וניקל, עבודות פרזול ועוד.

הזמנת דלתות לבית במחיר משתלם

הזמנת דלתות לבית במחיר משתלם עם תכונות המתאימות לצרכים שלכם, מוצעת בנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?