עיצוב דלתות

דף ראשי / עיצוב דלתות
סף דור

שילובים נהדרים

עיצוב פנים מודרני מתבסס על התמקדות בכל פרט קטן בחלל המעוצב, ולא רק באלמנטים הגדולים והברורים שלו. יש חשיבות לכל סנטימטר בבית ואסור להשאיר אזורים ריקים וחסרי עיצוב, קטנים ככל שיהיו. באופן טבעי ובהתאם להלך הרוח, גם לאלמנטים שהיו נראים לא משמעותיים וסתמיים ביותר בעבר, צריך למצוא פתרונות איכותיים. כאשר מסתכלים על חלל ומחפשים איזה אלמנט דומיננטי אפשר לשנות, מגלים כי לדלתות יש נוכחות גדולה מאוד. בכל חלל ממוצע יש לפחות שש דלתות וצריך לדאוג שגם הן יהיו מעוצבות ויפות על מנת להשלים לוק מרשים ויפה לכל החלל.

עיצוב דלתות פנים מתחיל עם אלמנטים עיצוביים רבים, כולל עיטורים וידיות מיוחדות, אשר הוכים את הדלת למשהו שנעים להסתכל עליו. עם זאת, הדלתות צריכות להיות גם פרקטיות וכוללות אטימות מרעשים ומנגנונים של סגירה שקטה, ובנוסף, גם עמידות בפני רטיבות, לחות ומכות, עד כמה שאפשר. כל אלמנט בבית צריך להיות גם נוח, אך גם לתת ערך מוסף, וזה מה שיפה בדלתות מעוצבות, שמעניקות גם איכות שמחזיקה שנים רבות.

להוסיף לטון

דלתות פנים מעוצבות יכולות להגיע עם מגוון רחב של אלמנטים ולהוסיף רבות לטון העיצובי של הבית, או להיטמע בתוכו, הכול לפי העדפותיו של הלקוח ושל המעצב. בנושא של עיצוב דלתות חשוב מאוד לבחור בפירמות טובות, במותגים ידועים, עם עדיפות ליצרנים איטלקים, כדי להבטיח שמקבלים את הדלתות הטובות ביותר, שאינן מתיישנות במהירות או מאבדות את יופיין לאורך השנים. עולם העיצוב התקדם מאוד לאחרונה ויש אופציות רבות בתחום הדלתות, כולל דלתות למינטו ודלתות קו אפס, אשר מעניקות לוק מיוחד ומרשים. בתוך כך, חשוב לדעת שהאפשרויות הן בלתי נגמרות ואפשר לקבל בדיוק את מה שרוצים, שכן תהליך הפרסונליזציה הוא קרוב לשלמות.

מחפשים דרך להוסיף סטייל לבית שלכם? רוצים להתקין דלתות פנים מעוצבות, יפות ומסוגננות? אם כן, סף דור היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בייצור דלתות מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים ללקוח. לסקירת כלל מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 2747*

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות
× איך אוכל לעזור לך?