לא תאמינו אילו עיצובי דלתות חזרו לאופנה

דף ראשי / לא תאמינו אילו עיצובי דלתות חזרו לאופנה
סף דור

אם מתחשק לכם לשפר מעט את עיצוב הבית, תוכלו להשיג את התוצאה בקלות אם תדעו מהי האופנה האחרונה. האופנה האחרונה, שהמון אנשים נוהרים אחריה הינה החלפת דלתות הפנים המיושנות או המשעממות בסגנון מרהיב, עם עיצוב נקי. אם אתם כבר משתוקקים לקחת ליד מברגה מקיטה ואפילו להתקין בעצמכם דלת חדשה, אנו מזמינים אתכם לדעת על האופי של הדלתות שחזרו, ובגדול, לאופנה! מהו הצבע ואילו שיפורים יכניסו אליכם חיים חדשים, לקרוא ולהחכים.

טהור וזך – סגנון לבן, עיצוב נקי

מעצב פנים נודע, אחד שלא מהסס לקחת ליד מברגה מקיטה ולבצע בעצמו שיפורים בבית, גילה בראיון דבר מעניין. הוא אמר שהסגנון הלבן, למעשה אף פעם לא בדיוק יוצא מהאופנה. הוא "יוצא לחופש" לפני שחוזר אלינו, בכוחות מחודשים. גם בדלתות, למרות שנדמה שהרבה זמן היה ביקוש רק לדגמים צבעוניים (ואין מה לומר, גם יפים) אפשר לראות שיש צדק בדברים. במיטב המותגים (ואנו מדברים על מותגי הדלתות ולא מותגי כלים כמו מברגה מקיטה, רק שיהיה ברור, כן?) עולה הביקוש לדלתות הלבנות. כמובן שהלבן הפופולרי הוא צבע איכותי באופן מיוחד, אטום ואיכותי, שמרגיש בנוח גם בבתים הכי יוקרתיים ואפילו בחדרים צבעוניים.

דלת לבנה, אבל עם תוספות

אולי אתם חושבים שעם כל הכבוד לצבע הלבן, דלת לבנה לגמרי לא כל כך תשדרג את עיצוב הבית. אבל אם יגיע אליכם מתקין דלתות עם מברגה מקיטה ויראה לכם שיש דלתות ויש דלתות, די מהר תשנו את דעתכם. מובן שיש גם סגנונות צבעוניים יפים להפליא, אבל הלבן הולך נהדר עם התוספת הכי חמה בעיר. סקרנים לדעת על מה מדובר? בבקשה. מדובר על עיצובים שנותנים לדלתות אופי. ואפשר לבחור כל מיני אפשרויות, שיתאימו לבית או למשרד שלכם. רושם, איכות וסטייל שיישארו נכונים, לשנים!

אילו עיצובים ניתן לשלב בדלתות הלבנות המרהיבות

לצורך שיפור העיצוב, כך שהגוון השמנתי והצחור ייראה, אין מה לומר, פשוט מושלם, תוכלו לבקש את הרצוי לכם. למשל:

  • ניתן לשלב בדלת חריצים עדינים ומעודנים, שיוצרים אשליה של גובה. אם רציתם לדעת איך הבית ייראה יותר כמו אחוזה או סגנון אורבני יותר מפואר אך עדין, כך זה אפשרי.
  • פאנלים שקועים שמצמידים אל הדלתות בעיצוב משכנע, מושכים את העין ומחזקים את הפאר. יש בנמצא פאנלים מודגשים במיוחד, למי שאוהב.
  • מילויים מושקעים – ניתן לבחור עיצוב, הכולל תוספת מילוי מושקע, לתוספת נפח או אופי.
  • ניתן לשלב בדלת חריטות רחבות. הן יותר בולטות לעין ומדגישות כלפי חוץ את האישיות היותר דרמטית, שהולכת נפלא על כיסוי צחור בהיר.
  • הנגדה בעזרת ידית מלהיבה – כאשר משלבים ידית בעיצוב מלהיב, מתקבלת תוצאה משכנעת. על רקע הדלת הצחורה הפרזול המקסים הופך דרמטי ויוצא מן הכלל.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?