מעבר לבית חדש

דף ראשי / מעבר לבית חדש
סף דור

מעבר לבית חדש

אחרי מעבר לבית החדש זה הזמן להתקין דלתות פנים

מעבר לבית חדש – סוף סוף, מצאתם את הדירה עליה חלמתם ואותה חיפשתם כל כך הרבה זמן. הדירה החדשה נמצאת בדיוק באזור שרציתם, בקומה הכי אידיאלית עבורכם, לא צמודה לקרקע אך גם לא בקומה גבוהה מידי. בדקתם שיש מכולת קרובה, גינת שעשועים לילדים, בררתם קצת על השכנים, ו – כן! הכול נראה בסדר ועונה על הדרישות שלכם. תצטרכו כמובן קצת לשפץ, לצבוע את הקירות ואולי גם להחליף דלתות לפני שתעברו אך בגדול, נמצאה האבדה שחיפשתם… חתמתם על חוזה, וזה הזמן להתחיל להכין את הבית לקראת בואכם.

מעבר לבית חדש – מתחילים…

אתם נכנסים לדירה שקניתם, ואתם רוצים להתחיל להתאים אותה למידות שלכם, לצרכים שלכם ולטעם הייחודי שלכם. כדאי לדעת, לא רק הצבע על הקירות יעניקו לדירה שלכם את המראה הייחודי שאתם רוצים. דלתות פנים של הבית משפיעים במידה רבה מאוד על המראה הכללי של הבית. בזמן הכנת הדירה למעבר זה בדיוק הזמן לדאוג גם לסעיף הזה. לא כדאי לדחות את הדבר למועד אחר היות וכאשר כבר תיכנסו להתגורר בבית, לא תמצאו את הזמן, את התקציב, או את ההזדמנות להשקיע בדבר, ומה שלא תעשו לפני שתיכנסו אל הדירה, ספק אם תעשו אותו אחר כך.

מחליפים דלתות בתוך הבית

הבנתם את החשיבות של דלתות הפנים לעיצוב ולמראה של הבית. כעת, בררו היטב, בדקו אפשרויות ואל תמהרו להחליט. אחרי הכול מדובר בהוצאה די משמעותית ודלתות כידוע לא מחליפים כל כך מהר שוב, לכן, קחו את הזמן שלכם, בררו ולכו על מה שבאמת יתאים לכם ולצרכים שלכם.

עוברים…

זהו? הדירה מוכנה? צבעתם, ניקיתם, החלפתם לדלתות הכי מתאימות עבורכם, עכשיו יש לארוז את כל החפצים שלכם ולעבור לבית החדש! איזה כיף! אין תחושה טובה יותר של התחדשות והתרעננות כמו מעבר לבית חדש, ועוד בית שעונה על כל הצרכים והרצונות שלכם.

מעבר לבית חדש

כעת, עליכם לחפש חברה שמבצעת הובלה של בית פרטי. גם כאן, אסור להחליט מהר מידי בהחלטה של רגע. הובלת בתים זה ממש לא דבר של מה בכך. יש לבדוק כי מדובר בחברה אמינה ואיכותית שמציעה עבודה מקצועית של בעלי מקצוע הלוקחים אחריות ומעבירים את כל התכולה מתוך זהירות ומקצועיות. הובלת בית פרטי, כולל הרבה מאוד פרטים וגם פריטים ואם תזלזלו בהם אתם עלולים לצאת בשן ועין, כאשר הרכוש שלכם יינזק / יישרט/ ייחבל ואף גרוע מכך- מוצרים יקרים כמו מוצרי חשמל וכדומה, עלולים לצאת מכלל שימוש.

לכן, עשו טובה לעצמכם, בדקו היטב מי היא חברת ההובלות, האם היא בעלת ניסיון ויש לה וותק בשוק ההובלות, האם יש לה ביטוח מלא שמכסה את כל התכולה שהיא משנעת, ועוד משהו חשוב, האם העובדים שלה יגיעו בזמן, יבצעו את מלאכתם במהירות ולא יוציאו לכם את הטעם הטוב מכל הסיפור.

 

 

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?