מגוון דלתות פנים מעוצבות במבצע ובמחירים אטרקטיביים

דף ראשי / מגוון דלתות פנים מעוצבות במבצע ובמחירים אטרקטיביים
סף דור

בסניפים ונקודת המכירה של חברת סף דור תיהנו ממבחר גדול של דלתות פנים מעוצבות במבצע ובמחירים אטרקטיביים. מהמבחר כל אחד יכול לאתר את הדלתות המתאימות לצרכיו, בין אם בבית או מקום העבודה. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות של דגמי דלתות שאנו מייצרים.

דלתות פנים מסדרת תבור לינופינו

סדרת תבור המעוצבת מספקת דלתות בשלל גוונים עם לביד MDF ירוק דוחה מים, וכן עם הלבשות פולימריות טלסקופיות בקו אפס, ועם משקוף פולימרי כקו אפס כסטנדרט שאפשר להחליפו במשקוף מעץ. הדלת עצמה מורכבת מכנף למינטו CPL או כדלת הזזה, ועם מילוי של כוורת, כוורת קשיחה, או מילוי פלקסבורד מבודד רעשים. כמו כן, הדלתות כוללות צירי פייפ, מנעול מגנטי, מפתח אפס או לחילופין ניתן לקבלן עם מנעול תפוס פנוי או מנעול צילינדר. בנוסף, אפשר לרכוש סוג זה של דלת עם סוגים שונים של צהרים, פרזולים ופסי אלומיניום.

דלתות הזזה מסדרת תבור

סדרת דלתות תבור המעוצבת כוללת גם דלתות הזזה המתאימות לחדרי שירותים, חדרי ארונות חדרי שירות וכל חדר נוסף עם חלל מוגבל בגודלו להתקנת דלת רגילה. הדלתות מוצעות בגוונים של אגוז אפור, לבן, אלון מולבן, שמנת ודובדבן ונגה. הכנף של הדלת מסופקת במילוי כוורת, כוורת קשיחה או פלקסבורד, עם משקוף עץ בעל גוון זהה לזה של כנף הדלת. כמו כן, דגם זה מוצע עם הלבשה פולימרית ועם מנגנון איכותי של מסילה חיצונית. הדלת מסופקת עם ידית שקועה או תפוחה ועם מפתח אפס או מנעול צילינדר תפוס/פנוי.

דלתות לבית מסדרת צבע קינג

דלתות מסדרת קינג הינן פריטים מעוצבים בעלי חזות עכשווית, איכותיים ועמידים בפני מזיקים ומים. הן נצבעות בתנור בשיטת שלייפלק וחלקן התחתון עשוי מהחומר המתקדם WPC, העמיד בפני מים. כמו כן, הן כוללות משקוף והלבשה פולימרית, צירי פייפ, מפתח אפס ומנעול מגנטי ומילוי של פלקסבורד, כוורת או כוורת קשיחה. בנוסף, הדלתות ניתנות להזמנה כדלתות הזזה וכן אפשר להזמינן במידות מיוחדות עם גובה של עד 2.3 מטרים.

רכישת דלתות פנים מעוצבות במבצעים ומחירים אטרקטיביים

רכישת דלתות פנים מעוצבות במבצעים ומחירים אטרקטיביים, מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?