מגוון איכותי של דלתות פנים במחירי מבצע משתלמים

דף ראשי / מגוון איכותי של דלתות פנים במחירי מבצע משתלמים
סף דור

מחפשים דלתות פנים במחירי מבצע כדאיים? כדאי שתגיעו לאחת מנקודות המכירה של חברת סף דור המתמחה בייצור דלתות פנים איכותיות, המסופקות עבור מחירים אטרקטיביים עם שלל מבצעים. החברה מייצרת דלתות בהתאם לדרישות תקנים מחמירות עם קשת רחבה של דגמים מעוצבים בסגנונות עכשוויים. מהמבחר כל לקוח יכול למצוא דלתות פנים במבצע ובמחירים מתאימים למסגרת התקציב שלו.

דוגמאות נבחרות של דלתות פנים במחירים כדאיים

מתוך המבחר העשיר והאיכותי שלנו, מובאו לפניכם מספר דוגמאות לדגמי דלתות פנים במבצעים ומחירים כדאיים, המוצעות עם שלל אפשרויות להתאמה אישית:

  • למינטו כנרת דלתות מעוצבות עמידות במיוחד בפני מים ומזיקים, העושות שימוש בלבידי WPC המתקדמים בעובי של 3.5 מילימטר, וניתן לחפותן בשלל סוגי ציפויים או לחרצן באופנים שונים. כמו כן, הדלתות מסופקות עם צירי פייפ ובמילוי כוורת קשיח, כוורת ופלקסבורד, והן מוצעות בשלל גווני למינטו לצד אפשרות של צביעת תנור שלייפלק. בנוסף, לדלתות עוד אלמנט של חיזוק בפני מים בדמות ניצבים תחתונים מ WPC. הן כוללות משקופי פולימר וכן מנעול מגנטי, צילינדר או מנעול תפוס /פנוי. בנוסף, הן מוצעות כדלתות הזזה וכדלתות בגובה של עד 2.3 מטר.

  • דלתות מדגמי קינג שני פאנל דלתות בסדרת קינג כוללות צביעה איכותית אטומה בגוונים של לבן או שמנת עם משקוף CPLבגוון זהה. הן מוצעות בשלל עיצובים לרבות הוספת צהרים, פאנלים שקועים, חריצים רחבים או עדינים. את הדלת ניתן למלא בכוורת, כוורת קשיחה או פלקסבורד המבודד רעשים. בנוסף, הדגם כולל כנפי שלייפלק עם לביד של MDF ירוק או כנף שלייפלק מפולימר מתקדם WPC. כמו כן הדלת כוללת צירי פייפ, מנעול מגנטי, והלבשות פולימר בקו אפס עם ציפוי של CPL. לחילופין ניתן להזמין את הדלתות עם צילינדר, מנעול תפוס/פנוי, כדלת הזזה או עם כנף למינטו.

  • דלת נסתרת במישור הקיר מדגמי היוקרה של החברה, בעלות חזות טוטאלית המבטלת לחלוטין את המשקופים הגלויים ומשתמשת תחתיהם במשקופי אלומיניום וצירי דלת סמויים. דגם זה יוצר דלת בעלת קו אחיד עם הקיר אותה ניתן לצבוע בגון זהה לזה של הקירות הסמוכים בטכניקת גימור צבע או שלייפלק, ובכך להפכם ליחידה אחת.

רכישת דלתות פנים במבצעים ומחירים כדאיים

רכישת דלתות פנים במבצעים ומחירים כדאיים, מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?