ליהנות מהיתרונות של דלתות פנים עם זכוכית

דף ראשי / ליהנות מהיתרונות של דלתות פנים עם זכוכית
סף דור

חשבתם ששילוב זכוכית בדלת אפשרי רק בדלתות כניסה? עם חברת סף דור המתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק דלתות פנים, תוכלו לרכוש גם דלתות פנים עם זכוכית איכותיות ומרשימות. באתר ובסניפי החברה תיהנו ממבחר גדול, איכותי ועדכני של דגמי דלתות פנים זכוכית, אשר יעניקו למרחב הביתי חזות יוקרתית וייחודית.

שלל יתרונות של דלתות בשילוב זכוכית

בחירה בדלתות פנים מעוצבות עם זכוכית מעניקה קשת רחבה של יתרונות, הכוללים בין היתר:

  • חדירת אור טבעי דלתות עם זכוכית מאפשרות חדירה של אור טבעי דרכן ומשפרות את רמת האור החודר לחללי הבית. כך למשל, מסדרון חשוך יקבל אור יום מדלתות זכוכית של החדרים השונים.

  • גוונים שונים של זכוכית עימנו תוכלו לבחור זכוכיות לדלתות בשלל גוונים ורמות שקיפות ואטימות. כך תוכלו להתאים בין גוון הזכוכית לזה של הדלת והחלל הסובב אותה, וליצור אפקטי תאורה המתאימים לאווירה שאתם רוצים להשרות בחלל.

  • אור מלאכותי דרך דלתות מזכוכית עובר כמובן גם אור מלאכותי התורם אף הוא להארת חללים חשוכים. כמו כן הוא מהווה אינדיקציה לשימוש בחדרים שונים כמו חדר שירותים ומקלחת.

  • אווירה פתוחה ונעימה זכוכית בדלתות, המשקפת דרכה אור, מעניקה למרחב הפנימי תחושה פתוחה, קלילה ואוורירית, ומפחיתה תחושות של סגירות ודחיסות. הדבר מסייע במיוחד במתחמים סגורים וכן בבתים בהם מרוכזות הרבה דלתות אחת ליד השניה.

  • זכוכית חזקה במיוחד חשוב להבין שהזכוכיות המשמשות אותנו בדלתות עשויות מחומרי גלם עמידים במיוחד, חסומים ומשוריינים, שאינם נשברים בקלות ואשר ישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן.

  • עמידה בתקנים כל הדלתות שלנו לרבות דלתות עם זכוכית עומדות בדרישות תקנים מחמירות של מכון התקנים הישראלי ושל ISO 9001.

  • שלל אפשרויות עיצוב אנו מספקים דלתות פנים עם מגוון שילובים של זכוכית בשלל גדלים, צורות ועיצובים. כך למשל, הזכוכית יכולה להיות דומיננטית בדלת או מרכיב מינורי. היא יכולה להיות בצורת מעוינים, ריבועים, מלבנים, פסים ועוד. היא יכולה להופיע כצוהר אחד או כמספר צהרים, ועוד.

  • מחירים משתלמים עימנו תוכלו לרכוש דלתות פנים עם זכוכית באיכות גבוהה ובמחירים כדאיים במיוחד המתאימים לכל הגדרת תקציב.

  • מגוון סוגי דלתות אנו מציעים מגוון סוגי דלתות פנים בשילוב זכוכית, בין אם דלת כנף או הזזה ובן אם דלת מסדרת כנרת, תבור, קינג ועוד.

הזמנת דלתות פנים עם זכוכית

הזמנת דלתות עם זכוכית מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד פרטים ומידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות