התקנת דלתות פנים – מחיר ומאפיינים

דף ראשי / התקנת דלתות פנים – מחיר ומאפיינים
סף דור

שוקלים לרכוש ולהתקין דלתות פנים לבית או למשרד? רוצים לדעת כמה עולה התקנת דלתות פנים? חברת סף דור המוערכת תספק מענה שלם לצרכיכם עם מבחר איכותי של דלתות פנים מעוצבות המסופקות עם שירותי התקנה מקצועיים, עבור מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

מגוון אפשרויות התקנה

דלתות הפנים של חברתו מגיעות בשלל סוגים, חומרים ועיצובים, ןמיועדות ליצור חציצות בין קירות ומרחבים שונים בחלל הבית. זאת תוך התאמה לסגנון עיצוב פנים הבית וגווניו, בדגש על פריטי ריהוט וקירות. מחיר דלתות פנים כולל התקנה מבוצע על ידינו במגוון שיטות. כך למשל ניתן להתקין דלתות בקו אפס למשקוף המספקות קו אחיד עם קירות הבית. מנגד ניתן לבחור בדלתות בעלות משקוף בולט ומרשים. כל זאת יבוצע על ידי צוות מיומן של חברתנו באופן יעיל, מהיר ומדויק.

חשיבות התקנה נכונה של דלתות

חשוב להבין שגם דלת פנים יפה ואיכותית, אם אינה מותקנת כראוי היא עלולה להפוך למפגע אסטטי ובטיחותי, שבמהרה יוביל לבעיות בעת השימוש עד פגיעה במוצר עצמו, ברצפה ובקירות שסביבו. לכן יש חשיבות רבה להתקנה מקצועית של דלתות פנים כפי שאנו מספקים עם שירות מקיף של רכישת דלתות פנים כולל התקנה, ואחריות מלאה על ביצוע העבודות. כך אתם יכולים להיות בטוחים שבכל בעיה הקשורה בדלת או בהתקנתה תקבלו מענה מדויק, מקצועי ומהיר.

התקנה מקצועית של דלתות פנים

עימנו תזכו בשירותי התקנת דלתות פנים במחיר משתלם וברמה חסרת פשרות של מקצועיות. שירותי ההתקנה של חברתנו מבוצעים על ידי צוות מקצועי ומנוסה המבסס את עבודתו על תכנון מקדים עם מדידות מדויקות, דבר המוביל להתקנה מוצלחת ונכונה של הדלת עם רמה גבוהה של יעילות ועמידות לטווח הארוך. כך למשל, המדידות הקודמות להתקנה לוקחות בחשבון את עובי הקירות, רוחבם וגובהם. כמו כן, אנו נדאג לתכנן את המיקום של משקוף עיוור באופן שישאיר מרווח מספק עבור הדלת עצמה. בנוסף, בעת ההתקנה נתחשב בסוג הקירות המקיפות את הדלת ונתכנן את כיוון פתיחתה בהתאם למאפייני החלל והעדפות אישיות של הלקוח.

יש לציין כי התקנת דלתות צריך לבצע רק לאחר סיום עבודות גמר בבית הכוללות ריצוף, טיוח של הקירות ו/או התקנת חיפויים על גבי הקירות.

הזמנת דלתות פנים כולל התקנה במחיר כדאי

הזמנת דלתות פנים עץ כולל התקנה במחיר משתלם, מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

  צור קשר
נגישות