דלתות פנים של חברה מומלצת

דף ראשי / דלתות פנים של חברה מומלצת
סף דור

מעוניינים לחדש את ביתכם עם דלתות פנים מומלצות? כדאי שתגיעו לאחד מסניפי רשת סף דור המתמחה בעיצוב דלתות פנים איכותיות ומתקדמות. מדובר בדלתות בעלות חזות מרעננת ועכשווית המוצעות עבור מחירים משתלמים במיוחד ועם שלל מבצעים. החברה מייצרת עשרות דגמי דלתות כחול לבן תקניות, בסטנדרטים גבוהים ביותר, עם גימור נטול פשרות ועם אינספור שילובים של עץ וצבע ואלמנטים וחומרים נוספים. ממבחר עשיר זה כל אחד יכול לאתר את הדלתות המתאימות ביותר לביתו.

חברה מומלצת לייצור דלתות פנים

הסיבה לכך שדלתות פנים מומלצות קונים בסף דור נובעת ממספר יתרונות. ראשית, מדובר בחברה שדלתות פנים הן התמחותה העיקרית והיא בעלת הבנה מעמיקה וידע רב בתחום. כמו כן, מדובר בחברה ותיקה הפועלת כבר מעל לעשור בענף, אשר כבר מתחילת פעילותה שמה לה ליעד לספק ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים דלתות מעוצבות, הטובות ביותר שאפשר לבקש, עבור מחירים משתלמים במיוחד. נדבר מתבטא בדלתות חדשניות עם עיצוב עדכני ורמת ייצור וגימור מושלמת.

מבחר עשיר ועכשווי של עיצובים

עם סף דור תזכו לרכוש דלתות פנימיות איכותיות עם גומי אטימה במשקוף, בשלל עיצובים עכשוויים, המשלבות סוגי עץ שונים, צביעה איכותית ועוד מגוון אלמנטים. כך למשל, תוכלו לרכוש דלתות פנים עם עיצובי פרזול וניקל מרהיבים, עם סוגים שונים של צהרים, וכן עם משקופים מעץ מפולח עם גימור של צבע אחיד, חיפוי CPL, הלבשה מתכוונת העשויה מפולימר או מ MDFאו הלבשת עץ בגוונים זהים לאלו של משקוף הדלת. זאת לצד מגוון סוגי משקופים מרובעים, מעגולים, משולבים ונסתרים. ממבחר עיצובי הדלתות של החברה ניתן להתרשם באתר שלה או בנקודות המכירה השונות הפזורות ברחבי הארץ. העיצובים מוצעים בסדרות מובילות, ביניהן סדרת תבור, כנרת, קינג, יוקרה ועיצובים.

דלתות כחול לבן מותאמות לצרכן המקומי

איכות נוספת שיש לדלתות הפנים של חברת סף דור, מקורה בעובדה שכל הדלתות שלה על כל מרכיביהן מיוצרים בישראל, החל מייצור הדלת ועד המשקוף. כפועל יוצא מכך, הדלתות מסופקות במידות מקובלות בארץ עם רמה גבוהה של התאמה לאקלים הים תיכוני, תוך שימת דגש על עמידות בפני מים. כמו כן, הדלתות עומדות בכל הדרישות המחמירות של מכון התקנים הישראלי עם הליך ייצור תואם לתקן ISO 9001.

רכישת דלתות פנים מומלצות

רכישת דלתות פנים מומלצות מוצעת באחת מנקודות המכירה של חברתנו. כמו כן לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון

04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות