דלתות לבית – השוואת מחירים דלתות פנים תוצרת חוץ מול תוצרת ישראל

דף ראשי / דלתות לבית – השוואת מחירים דלתות פנים תוצרת חוץ מול תוצרת ישראל
סף דור

רכישת דלתות פנים לבית הינה הוצאה לא מובטלת, בהיותה מורכבת ממספר רב של דלתות לכל אחד מהחדרים. כפועל יוצא מכך רבים עורכים עבור דלתות פנים השוואת מחירים, מתוך המגוון הרחב שיש בשוק ובהתאם לסוג ואיכות המוצר המבוקש. אחד הפרמטרים שרבים מתלבטים לגביהם בעת עריכת סקר שוק הינה בין רכישת דלתות מיובאות או דלתות תוצרת הארץ כמו של חברת סף דור.

איכות ומחיר דלתות

אם תערכו השוואת מחירים לדלתות פנים תגלו שעלותן אינה אחידה והיא משתנה בין החברות השונות, כאשר לא אחת המחירים הזולים יותר הינם עבור מוצרים מיובאים. בפועל מדובר במוצרים באיכות ירודה, נטולי תקן ופיקוח המיובאים מסין ומדינות אחרות במזרח הרחוק. האיכות הירודה של דלתות מיובאות זולות ניכרת במהרה ולא אחת לאחר מספר בודד של חודשים, הדלתות מתחילות להתבלות ולהתפרק והופכות למפגע אסטטי ובטיחותי. מנגד, בחירה בדלתות תוצרת הארץ מבטיחה את איכות המוצר בהיותו מחויב לעמוד בדרישות מכון התקנים הישראלי. יתרה מכך, השוואת מחירי דלתות פנים תוצרת הארץ וחו"ל באותה רמה של איכות, תצביע לא אחת על מחירים זולים יותר עבור תוצרת מקומית שאינה נדרשת בעלויות הובלה ומכס.

דלת עם כתובת נגישה

גם אם רכשתם דלת פנים איכותית תוצרת חוץ של מותג על מוביל, אם תתגלה בעיה בדלת, לכו תמצאו מי שיסייע לכם בתיקונה. מנגד, בחירה בחברה מקומית מוכרת וותיקה תספק לכם כתובת זמינה לקבלת מענה מהיר עבור כל בעיה המתגלה בדלתות שרכשתם. כמו כן, חברות מקומיות יכולות לספק במפעל שלהן דלתות מיוחדות בהתאמה אישית, וכן להעניק מעטפת שירות מקצועית המתחילה בסיוע בבחירת דלתות מתאימות ומסתיימת בשירותי התקנה בכל כתובת מבוקשת.

התאמה לדרישות השוק

סיבה נוספת מדוע עדיך לרכוש דלתות פנים תוצרת הארץ היא ייצור דלתות המותאמות לצרכי השוק המקומי. ההתאמה ניכרת בין היתר במידות דלתות לפי הסטנדרט הקיים בישראל, לצד שימוש בחומרים המתאימים לאקלים וסביבות המחייה בישראל. כמו כן, הדלתות מסופקות בסגנון וצבעים העונים לדרישות וטעם הקהל המקומי ולמגמות עיצוב מועדפות על ידי הצרכן הישראלי.

לתמוך בכלכלה המקומית

מעבר לשיקולים פרקטיים אישיים, בחירה בדלתות פנים כחול לבן תורמת לתמיכה בכלכלה והתעשייה המקומית. כך תסייעו לאנשים סביבכם להתפרנס ותתרמו ליצירת חברה כלכלית בריאה ומצליחה.

הזמנת דלתות פנים תוצרת הארץ

הזמנת דלתות פנים כחול לבן במחירים משתלמים, מוצעת בסניפים ובנקודות המכירה השונות של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סף דור בטלפון 04-6596666 או במייל sec@safdoor.com.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

  צור קשר
נגישות