דלתות ועיצוב פנים

דף ראשי / דלתות ועיצוב פנים
סף דור

דלתות ועיצוב פנים

דלתות ועיצוב פנים – החלטתם לעשות שינוי בבית שיפצתם קניתם רהיטים הוספתם פריטים ואקססוריז נוספים לכל חדרי הבית תוך מתן דגש ללב הבית הרי הוא הסלון משום היותו המרכז המקום בו מתרכזת הפעילות הגדולה ביותר ובסופו של דבר הוא ראי הבית. שינויים מאין אלו הנם חשובים ביותר אך לרוב זה לא מסתכם בך, כמו שחשוב לנו להשקיע במעטפת הכניסה לבית שלט על הדלת במקרים מסוימים גם צמחייה אמתית/מלאכותית מאוד חשוב לנו להראות נוכחות ואת זאת עושים ע"י בחירת דלת כניסה מעוצבת.

תפיסת העיצוב הכללית

בשנים האחרונות ישנה פריחה מחודשת בתחום דלתות הכניסה לבית מוצר זה משלים את התמונה הכוללת של הבית יש לו אופי יש לו נוכחות וחשוב מכל מדבר עיצובית עם השפה העיצובית של הבית.

כיום כל מעצבת פנים או אדריכל לא יתעלם מדלתות הבית ככלל ומדלת הכניסה בפרט, כאשר הם נכנסים לתהליך עיצוב הבית או עיצוב חלל אחר כגון משרד הם ישימו דגש גם על כך.

דלתות כניסה מעוצבות ודלתות פנים מעוצבות קיימות היום בהיצע גדול ואיכותי וניתן לבחור ממגון רחב ולהתאים אותו באופן המדוייק והמתאים ביותר לחללל שלנו.

דלתות ועיצוב פנים

מעצבת פנים יכולה לפתור בקלות בעיות עיצוביות בהם אתם נתקלים

דלתות ועיצוב פנים – חשיבה בטיחותית

חשוב שתרכשו דלתות פנים מעוצבות אשר תהיו רוצים מהן, לכן יש לבחור דלתות פנים שהן גם בטיחותיות אם מדובר בדירה או בית פרטי. דלת מעוצבת אינה רק מעוצבת וכיום טובי המעצבים והחברות הגדולות בשוק מייצרות אותן תך מחשבה עמוקה ורצינית בכל נושא הביטחון.

אל חשש לבחור דלת מאין זו ברכישה מושכלת תוכלו להשיג שתי מטרות מרכזיות האחת עיצובית והשנייה והחשובה מבין שתיהן בטיחותית.

דלתות לכל חדר

עד כה דיברנו על דלת הכניסה כמה היא חשובה עיצובית ובטיחותית אך ישנם עוד חללים בבית שדורשים תשומת לב ראויה ואף לעיתים תשומת לב ממקודת ומדוייקת, אלו חדרי הבית.

ניתן לבחור סוג דלת אחד לכלל החללים לרוב נבחר צבע עדין וזאת בכדי לייצר אפקט אשליה של גודל לצורך הדוגמא במקרים רבים קבלנים או לחלופין מעצבים ואדריכלים יבחרו בדלתות לבנות

אך ישנה אפשרות נוספת והיא לבחור דלת מעוצבת לכל חדר, דלתות חדרי שרותים אמבטיה מרפסת שירות דורשות התייחסות אחרת לעומת חללי הבית הנוספים כגון חדר הורים ילדים. יש צורך לבחור בסוף עץ לא מתנפח צבע אחיד משהו קל לניקוי ולעיתים גם לבחור דלת עם חלון או פתח איורור

בדלתות לחדרים הנוספים ישנה האופציה לבחור דלת אשר בצידה הפונה לפנים הבית יהיה צבע אחיד על מנת לשמור על השפה העיצובית האחידה ואת פנים הדלת הפונה לתוך החדר יהיה צבע אחר ואפילו בעל טקסטורה שונה וייחודית לו.

השתדלו לבחור את החומר המתאים ביותר לצרכיכם שיוכל לענות על כל תנאי מזג אויר והכי חשוב ישתלב בחלל הבית ויקרין בטחון כלפי חוץ

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?