איתור נזילות בסביבת דלתות

דף ראשי / איתור נזילות בסביבת דלתות
סף דור

איתור נזילות בסביבת דלתות

נזילת מים היא לא רק בקירות או תקרות הבית אלא גם בסביבת דלתות הבית. דלתות הכניסה ודלתות הפניים הם חשובות ביותר בכל בית, את דלת הכניסה אנו פותחים כמה פעמים ביום וכן את שאר הדלתות, לכן חשוב לבדוק שאין נזילת מים בסביבת הדלתות, ועל מנת לוודא זאת הדרך הטובה ביותר לאיתור נזילות בסביבת דלתות היא דרך בבדיקת בדק בית אשר מבוצעת באמצעות מהנדס. הודות לבדיקת בדק בית ניתן לאתר נזילות בסביבת דלתות ולטפל בהן בהקדם המרבי.

מתי יש צורך בבדיקת בדק בית?

בדיקת בדק בית נועדה לאתר נזילות ברחבי הבית במיוחד שאנו רוצים למכור דירה או לרכוש דירה חדשה. באמצעות בדיקת בדק בית ניתן לאתר נזילות בחלל ביתנו שאנו לא רואים אותם ויזואלית ולטפל בהן בהקדם האפשרי. לרוב נזילות מים הם בקירות הבית הפנימיים והחיצוניים או בתקרות הבית, אך ישנם גם נזילות שהן בסביבת דלתות הבית. איתור נזילות בסביבת דלתות הבית אשר מתגלות בבדיקת בדק שמתבצעת באמצעות מהנדס עשויות למנוע מצבים חמורים יותר של נזילה.

מה כוללת בדיקת בדק בית איתור נזילות בסביבת דלתות?

בדיקת בדק בית לאיתור נזילות אשר מתבצעת באמצעות מהנדס בודקת את הדברים הבאים: בדיקת העינית בגובה המתאים, מרווח תקין בין הדלת למשקוף, מרווח בין דלת הכניסה לרצפה על מנת שלא יכנסו מים או רוחות ומזיקים שונים. גימורים וצבע של הדלת במיוחד דלת הכניסה והמשקוף. בדיקת מעצורים במידה ויש צורך בבדיקתם, פתיחת וסגירת הדלת האם קל לפתוח ולסגור אותה כמו שצריך. בדיקת המיגון של הדלתות מבחינת איטום הדלתות והיציבות שלהן, בידוד אקוסטי ועוד וכמובן פילוס משקוף הדלת ומזוזות הבית. בדיקת דלתות הבית תכלול את כל דלתות הבית של החדרים השונים וכן את דלת הכניסה. הבדיקה עצמה היא בדיקה יסודית ומקיפה שרק בסיומה ניתן לדעת בוודאות אם אין נזילת מים בבית.

האם כל אחד צריך לבצע בדיקת איתור נזילות בסביבת דלתות?

אם אתם מעוניינים לשמור על הבית אטום בצורה הרמטית כולל בסביבת הדלתות מחדירת מים לא רצונית או חרקים, כדאי לכם מאוד לבצע איתור נזילות בסביבת דלתות. באמצעות איתור נזילות בסביבת דלתות תוכלו לדעת בוודאות אם יש לכם נזילה בסביבת הדלת שעלולה להחמיר ולהזיק ושאתם לא רואים אותה ויזואלית. הודות לאיתור נזילות בסביבת הדלתות תוכלו למנוע נזק רב וחמור יותר לדלתות הבית שלכם. אז אם חשוב לכם לשמור על דלתות הבית שלכם מפני נזילות שונות, כדאי לכם לעשות איתור נזילות בסביבת דלתות אשר מתבצעת כחלק מבדיקת בדק בית. מעבר לכך, תוכלו לדעת בוודאות אילו ליקויים נוספים קיימים בביתכם בין אם זה סדקים בקירות, רטיבויות שונות במקומות שאינכם רואים, איטום לקוי, חיפוי לא תקין, ריצוף לא ישר, מפתחים בגודל לא תקין ועוד.

 

 

 

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

נגישות