איך לנקות דלת פנים כמו מקצוען?

דף ראשי / איך לנקות דלת פנים כמו מקצוען?
סף דור

איך מנקים דלת פנים? איך מנקים דלת לבנה? האם ישנה דרך לנקות דלתות פנים, מבלי לגרום לנזקים בטווח הארוך? שימו לב, שאלות חשובות בנושא ניקוי דלתות פנים. בנוסף, כיצד נדע איזו דלת פנים הכי תתאים לנו ותשרת את צרכינו?

דלתות פנים נהפכו עם השנים למצרך עיצובי לכל דבר, במיוחד בבתים פרטיים, בדירות וגם במשרדים. באמצעות התקנת דלת פנים מעוצבת, אנחנו מעניקים נראות אחרת לגמרי לכל מרחב הפנים, בין אם מדובר בבית או במשרד. דלתות פנים ניתנות לניקוי בקלות בדרך כלל, למעט מקרים של דלתות פנים אשר עשויות חומרים רגישים מסוגים כאלו ואחרים.

איך אדע כיצד מנקים דלתות פנים בבית?

במידה ומותקנת אצלכם דלת פנים-פורמייקה, הניקוי של דלתות אלו נחשה הקל ביותר, בעוד שניתן להשתמש בשלל חומרי ניקוי שונים. שימו לב, גם במקרה של ניקוי דלתות פורמייקה, עדיין לא תמיד יהיה מומלץ להשתמש בחומרים כימיים חזקים, כמו למשל אקונומיקה חזקה.

חברת ניקיון מומלצת תמיד תאבחן קודם כל את הרהיטים שלכם, וזאת לפני שאנשי הניקיון מחליטים באילו חומרי ניקוי עליהם יהיה להשתמש. חברת ניקיון תדע איך מנקים דלת פנים או דלת לבנה, מבלי לגרום לפגיעות בצבע ובציפוי של הדלת.

דלתת פנים בבית ושיטות ניקוי

במקרים מסוימים, אנשים מתקינים בביתם דלתות אקוסטיות מסוגים שונים, ודלתות אלו בדרך כלל יהיו עשויות עץ מסוג כזה או אחר. גם דלת פנים-עץ מחייבת ניקוי מסוג מסוים, זאת תוכלו לברר אל מול חברת הניקיון שלכם (בהתאם לסוג הדלת).

את הפתרון תקבלו דרך חברת ניקיון ופוליש אשר משתמשת בחומרי ניקוי שונים, בצמוד לסיוע במכונות ניקוי עוצמתיות, גם אם לא מדובר בפוליש. כשמדובר בפוליש, בפעמים רבות אנשים מתבלבלים וחושבים כי פוליש מיועד רק לרצפות. אמנם השימוש במכונות פוליש אכן מומלץ לרצפות בלבד (ומסוגים מסוימים בלבד), אך ניתן להשתמש בחומרי פוליש שונים גם עבור ההברקה של דלתות פנים. כמובן, שבמקרים אלו של ניקוי דלת פנים באמצעות חומרי פוליש, הניקוי יתבצע באופן ידני בלבד. כאשר ניקוי מרצפות בפרט לאחר שיפוץ או למטרת חידוש יעשה באמצעות מכונה וחומר. מכן יש להבין שכל סוג עבודה מטופלת באופן שונה.

מניעת נזקים בעת ניקוי דלת פנים

חשוב לזכור, השימוש בחומרי הניקוי הנכונים מהווה פקטור מכריע, באופן בו הדלת תישמר בטווח הארוך. בעוד שלא תמיד רואים נזקים הנגרמים לדלת פנים מיד, חלק מהנזקים יופיעו לאחר תקופה, לאחר שהחומרים השונים ייספגו בדלת הפנים. אז איך מנקים דלתות פנים ביעילות ובזריזות? קודם כל, באמצעות החומרים הנכונים.

במידה ולא הצלחתם להגיע לרמת הניקיון לה קיוויתם, אתם בהחלט מוזמנים להסתייע בחברות ניקיון מומלצות באזורכם, אותן ניתן לאתר דרך פורטל טופ פולישינג. לרוב, פורטל חברות ניקיון מומלצות יכלול בתוכו גם מידע רב וחשוב. מומלץ להתעדכן תמיד.

בקרו בטופ פולישינג לקבלת מידע נוסף וטיפים בנושא ניקיון ופוליש: https://www.top-polish.co.il

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל העידכונים למייל

Call Now Button
נגישות
× איך אוכל לעזור לך?